درباره آرتا

شركت تجارت سرمایه آرتا  در سال ۱۳۸۴ با هدف واردات برندي از تايرهاي راهسازي و صنعتي تاسیس گردیده است.
این شرکت نمایندگی انحصاری شرکت Apollo international limited ( XCEED & PYTHON ) آپولو( اکسید & پیتون ) در هند می باشد .
 
 شركت تجارت سرمایه آرتا  با تلاش مداوم، توانسته است با استمداد از همراهی و همفکری جمعی همدل و صادق، متخصص و پویا و با اتخاذ رویکردی استراتژیک ، در مسیر ارائه خدمات در خور به هموطنان خود گام بردارد.
آرمان ما تحول در زمينه مصرف تايرهاي راهسازي و صنعتي از طریق بهره گیری از كالاهاي باكيفيت همراه با تکنولوژی نوین و پیشرفته جهان و ارائه خدماتي برجسته در راستای جلب رضايت مشتريان و بهينه سازي مصرف تاير مي باشد.
با عنايت به واردات تايرهاي راهسازي و صنعتي به ايران در سالهاي اخير كه در بيشتر موارد داراي كيفيت پايين و نامرغوب بوده و باعث نارضايتي مصرف كنندگان گرديده است، همچنين شركتهاي واردكننده وفروشندگان كه اطلاعات كامل و صحيح از نوع تاير و نحوه مصرف آن نداشته و تنها جنبه سودآوري را در نظر مي گيرند، شركت تجارت سرمایه آرتا  در راستاي دستيابي به اهداف خود اقدام به ارائه خدماتي نوين در جهت بهينه سازي در مصرف تاير و هزينه مصرف كنندگان نموده است.
از سوي ديگر تاير يكي از اقلام مصرفي پر هزينه در ماشين آلات راهسازي و صنعتي مي باشد به همين دليل نحوه خريد، حمل، انبارداري، سرويس و نگهداري در حين بهره برداري از اهميت ويژه اي براي مصرف كنندگان برخوردار است.
در همين راستا شركت تجارت سرمایه آرتا  خدمات ذيل را ارائه مي نمايد:
 
•  اقدام به واردات برندي از تايرهاي راهسازي و صنعتي (سيمي و نخي) با كيفيت بالا و قيمت مناسب نسبت به برندهاي هم سطح و داراي خدمات پس از فروش.
 
•  بهره گيري از كارشناسان تحصيل كرده و با تجربه در زمينه تايرهاي راهسازي و صنعتي.
 
•  اعزام كارشناس جهت بررسي مشخصات فني ماشين آلات از قبيل نوع دستگاه، ساعت كاركرد  دستگاه، ميزان فشار وارده بر تاير و همچنين بررسي محيطي كه دستگاه در آن كار مي كند  مانند نوع معدن (سنگ، آهن، ...) همچنين نوع تركيبات آن از قبيل سيليس، اسيدي و غيره.
 
•  برخورداري از كميته اي فني كه پس از بررسي گزارش كارشناس، تعيين تاير مناسب و تدوين دستورالعمل جهت استفاده بهينه از تاير.
 
•  اعزام كارشناس بدون هماهنگي با مصرف كننده جهت بررسي وضعيت تايرها، تهيه گزارش , اعلام به كميته فني و ارسال گزارشي از وضعيت تايرها (نكات مثبت و منفي) به مصرف كننده.
 
•  صدور كارت ضمانت فني جهت تايرهاي راهسازي و صنعتي پيشنهادي و ارائه خدمات مربوط به آن.
 

کلیه حقوق از سال 84 برای شرکت تجارت سرمایه آرتا محفوظ است. 1394